Първата Бизнес Конференция „За Вашия успех – практически опит от ТОП Мениджъри в България” ще се проведе на 28 и 29 април

EVENTS.dir.bg

На 28 и 29 април 2010 г. в хотел „Кемпински Зографски“ ще се осъществи среща между представителите на малкия и среден бизнес в България и мениджъри от водещи компании от различни сектори под мотото „За Вашия успех  – практически  опит от ТОП Мениджъри  в България”. 
 
Организатори на събитието са списанието за мениджмънт и ERP ENTERPRISE, съвместно със CEED – Център за развитие на предприемачеството, и с подкрепата на Български Форум на Бизнес Лидерите и други.

 

Целта на форума, който е уникален за България, е да събере представители на малкия и среден бизнес в България (65% от пазара у нас), които да се запознаят с успешните бизнес практики на ТОП компании от различни сектори на Българския бизнес, между които Белла България, Елана Холдинг, Киров АД, Асарел Медет АД, Приста Ойл, Софарма Трейдинг и други.

Първият ден на събитието български мениджъри ще разкажат за развитието на компаниите си, фирмената им култура, предизвикателствата и реализираните успешни практики, особено в контекста на световната финансова криза.

Във втория ден форумът ще разшири обхвата си, чрез презентации на двама успешни мениджъри, водещи изцяло български ТОП компании – г-н Филип Ломбаут, Агрополихим и г-н Цветан Алексиев, Сирма Груп.

Комплексната идея на форума „За Вашия успех – практически опит от ТОП Мениджъри в България” включва кръгли маси на различни теми, пространство за стартиране на общи бизнес проекти, обсъждане възможностите на европейските фондове и мн.др.

Организаторите на събитието очакват участие да вземат между 300 и 500 представителя на малкия и среден бизнес у нас.

Форумът ще бъде с платено участие с промоционална такса от 195 лева без ДДС до март 2010. Част от нея ще бъде отделена от нас за НАГРАДЕН ФОНД от 10 000 лева за маркетинг бюджет на спечелилата компания конкурса за най-добра идея за развитие на съществуващия бизнес, възникнала по време на форума, като жури ще бъдат самите участници.

За тридесет от най-предприемчивите студенти от Стопанския факултет на Софийският Университет, управляващи собствени фирми, форумът ще бъде напълно безплатен.

Програма (към 11.02.2010 г.)

Ден 1 – 28.04.2010

09:00 – 09:30 Регистрация и Кафе с Nescafe Gold

09:30 – 09:35 Добре дошли! от организаторите, сп. ENTERPRISE и CEED

09:35 – 10:15 Официално откриване на форума. Презентация на Министерство на икономиката.

10:15 – 11:00 Проектът Киров – от фамилния старт преди 20 години до най-големия дистрибуторски бизнес в България, инж. Киро Киров, Собственик и Изпълнителен директор на Киров АД.

11:00 – 11:30 Кафе пауза с Nescafe Gold

11:30 – 12:10 Сачи – за познавачи – времето на баниците в България. Как се става най-големия хранителен производител в България?
Елза Маркова, Изпълнителен директор Белла България

12:45 – 13:45 Обяд

13:45 – 14:30 Практически казуси от управлението на парите и финансирането на бизнеса
Камен Колчев, Собственик на Елана Трейдинг

14:30 – 15:10 От най-голямата криза в индустрията до най-голямото признание – Мениджър на годината 2009 инж. Лъчезар Цоцорков, Изпълнителен директор на Асарел Медет АД

15:10 – 15:30 Кафе пауза с Nescafe Gold

15:30 – 16:30 “Networking” – време за срещи и правене на бизнес

16:30-17:10 Управление на различни по дейност компании – един успял български предприемач за сблъсъка на фирмените култури и управлението на човешкия капитал.
Васил Мирчев, Председател на Съвета на директорите на ВМ Финанс Груп

17:10 – 17.50 Презентация на Приста-ойл.

17:50-18.00 Въпроси и отговори, казуси и закриване на първия ден.

Ден 2 – 29.04.2010

09:00 – 09:30 Кафе с Nescafe Gold

09:30 – 10:15 Другата България – лесно ли се управлява голямо българско предприятие от един чужденец?
Филип Ромбаут, Агрополихим

10:15 – 11:00 Как една българска компания стана Но1 в света – стратегии за развитие на бизнес извън границите ни?
Цветан Алексиев, Сирма Холдинг

11:00 – 11:30 Кафе пауза с Nescafe Gold

11:30 – 12:10 Цената на добрата логистрика и дистрибуция на фармачевтични и козметични продукти.
Димитър Димитров, Изпълнителен директор на Софарма Трейдинг

12:10 – 12:45 Дискусионен панел 1/Финансиране на бизнеса и Европейски проекти – ОП Конкурентноспособност/ – Министерство на икономиката, енергетиката и туризма

12:45 – 13:45 Обяд

13:45 – 15:15 Дискусионен панел 1/Финансиране на бизнеса/ зала София 1 з паралелно с Дискусионен панел 2/Маркетинг, Продажби, Дистрибуция/зала София 2 паралелно с Дискусионен панел 3 /Иновации и ИТ/, зала Киото или други теми, към които има интерес,.

15:15 – 15:45 Официално закриване на форума. Презентация на Министерство на Финансите.

15:45 – 16:15 Кафе пауза с Nescafe Gold

16:15 – 17:15 “Networking” – време за срещи и правене на бизнес.

17:15 – 18.00 Изводи и старт на конкурса за бизнес идеи от първия български мениджмънт форум.

Регистрация и повече информация за форума ще намерите на адрес: www.mysuccess.bg 

Информация за Първа Бизнес Конференция „За Вашия успех – практически опит от ТОП Мениджъри в България”, 28-29.04.2010 г.

РЕГИСТРАЦИЯ

ПРОГРАМА

ЛИЧНОСТИ

СПОНСОРИ

За контакти:

Надя Гогова – Мениджър Реклама

+ 359 894 426247 + 359 2 983 5889

nadya@enterprise.bg

Оригинална публикация

 

 

Leave a Reply