Mеждународна конференция и изложба за екология – SAVE Energy, SAVE Water, SAVE the Planet

 
Кога: 3-5 юни 2010 г. (четвъртък-събота)
Къде: София, НДК
Достъп: Такса участие, С покана и За медии
Организатор: Виа Експо

Събитието: Профил: Управление на водните ресурси и отпадъците, енергийна ефективност, рециклиране. Разумно използване на енергията и водата за опазване на Планетата

Предварителна програма: http://www.viaexpo.com/index.php?option=com_content&view=article&id=112&Itemid=139&lang=bg

Браншове: http://www.viaexpo.com/index.php?option=com_content&view=article&id=115&Itemid=145&lang=bg

За контакти:

Виа Експо ООД, Тел./факс:  032/960 011  032/960 011 , 960 012, 945 459,  0888 911 827  0888 911 827
office@viaexpo.com; http://www.viaexpo.com/

Допълнителна информация: http://www.viaexpo.com/index.php?option=com_content&view=article&id=111&Itemid=143&lang=bg

 

Първа конференция на списание Progressive България на тема: “Посоки за развитие на модерната търговия в България”

EVENTS.dir.bg

Кога: 3-4 юни 2010 г. (четвъртък-петък)
Къде: София
Достъп: Такса участие
Организатор: Списание Progressive

Събитието: Конференцията на сп. Progressive на тема "Посоки за развитие на модерната търговия в България – тенденции и перспективи" ще ви даде възможност да се срещнете със свои колеги от сектора на бързооборотните стоки и да чуете мненията на водещи български и международни експерти за настоящата ситуация и бъдещето му.

Представители на компании за анализ на пазара и маркетингови агенции, водещи мениджъри на търговски вериги, дистрибутори, производители, вносители и други експерти ще споделят с участниците своя опит, наблюдения и предвиждания за тенденциите и перспективите пред модерната търговия в България.

Организаторите споделят: 

"В ситуацията на рецесия, финансови тревоги и несигурност, секторът на бързооборотните стоки също е засегнат от промените в потребителските нагласи. Но ние няма да фокусираме вниманието си върху икономическите трудности, а ще отправим поглед в бъдещето след техния край и възможностите, които се откриват пред вас и вашия бизнес.

Време е да поставим началото на една нова традиция. – Традиция, започната от нашите колеги от унгарското издание на Progressive преди повече от 10 години.

Целта на нашата конференция е да ви даде нова информация и гледни точки, нови идеи за развитие на вашия бизнес и, не на последно място, е отлична възможност за създаване на нови контакти и бъдещи бизнес партньорства".

За контакти:

Cи Ем Джи България ЕООД
Списание Progressive
Главен редактор
Катя Джатова
k.dzhatova@cmg-bg.com

ул. "Велико Търново" 20, ет.2 aп.4
София 1504 – България
Teлефон: (++359 2) 944 35 63,
(++359 2) 944 34 67
Факс: (++359 2) 944 36 42
www.progressive.bg

Оригинална публикация

 

Уеб Експо 2010 във Варна

EVENTS.dir.bg

Кога: 4 юни 2010 г. (петък)
Къде: Варна, Фестивален и Конгресен Център
Достъп: Свободен за изложбената част, Такса участие за семинарната част
Организатор: Web&Events

Събитието: Тази година най-голямото изложение за интернет в България - Уеб Експо 2010 ще се проведе в три града!

София – 31 май 2010, Хотел Експо
Пловдив – 2 юни 2010, Международен Панаир Пловдив
Варна – 4 юни 2010, Фестивален и Конгресен Център

Какво ще включва Уеб Експо 2010?

Тази година Уеб Експо 2010 ще представи обширна програма, специално адаптирана за българския пазар. Тя ще включва:

Изложение

Уеб Експо 2010 ще бъде домакин на над 60 фирми-изложители. Лидери в уеб бранша ще представят в София, Пловдив и Варна тенденциите в уеб и IT сектора, своите услуги и продукти.  

Семинарна част

Във всеки един от трите града Ви очакват много горещи уеб теми и дискусии. Очаквайте скоро предварителната програма на семинарната част.

Фирмени презентации

В рамкита на Уеб Експо 2010 всяка фирма ще има възможност да презентира дейността и продуктите си в отделна зала. 

Нетуъркинг бар

Уеб Експо нетуъркинг бар е идеалното място за контакт и обмен на идеи! Той ще е неизменна част от изложението във всеки един град от тазгодишното роуд-шоу!

Кариерни и start up консултации

В рамките Уеб Експо 2010 ще се проведат индивидуални кариерни и start up консултации за желаещите да се развиват или да стартират собствен бизнес в областта на IT.

Уеб вечери

Специално за тазгодишното роуд-шоу сме организирали три уеб вечери, на които изложители и участници в семинара могат да вземат участие след регистрация!

Искате да посетите Уеб Експо 2010?

Възползвайте се от възможността да посетите уеб изложението, фирмените презентации, нетуъркинг бара, както и кариерните и start up консултации. Присъствието на Уеб Експо 2010 е напълно безплатно! Нужна е само кратка регистрация, която ще ви отнеме по-малко от минута.

Ако желаете да посетите семинарната част и уеб вечерите, може да разгледате условия и цени за регистрация, които са изключително достъпни или направо да се регистрирате.

Допълнителна информация: webxpo.net

Оригинална публикация